Advokaadibüroo REMO’s on asutatud vandeadvokaatide Jana Reitsakas ja Ene Mõtte poolt, kel on kokku üle 35 aasta kogemust õigusvaldkonnas. Tegemist on butiik advokaadibürooga, mis on tegutseb erinevates õigusvaldkondades nagu tsiviil-, kriminaal- ja ka haldusõigus.

Kuigi advokaadibüroo REMO’s on väike on sellel tugevad sidemed teiste büroode, notarite, maksuspetsialistide, pankrotihaldurite ja teiste spetsialistidega erinevates valdkondades. Tänu sellele oleme võimelised pakkuma kvaliteetset teenust. 

Meie eesmärk on pakkuda professionaalset teenust, mille saavutame tänu sellele, et võtame iga kliendi muret tõsiselt ning läheme lahenduse leidmisel asjasse süvitsi. See tagab parima lahenduse saavutamise.

Püsiklientide puhul õpime põhjalikult tundma lisaks ka nende majandustegevust ja selle kaudu oleme võimelised mitte ainult lahendama tekkinuid probleeme vaid leida ka viise nende ennetamiseks või töö efektiivsemaks muutmiseks. See aga omakorda säästab kliendile nii raha kui ka aega.

Oleme saanud kiidusõnu oma klientidelt ja nende tagasi pöördumine meie poole annab tunnustust tehtud tööle. 

Meil on mitmeid usaldusväärseid partnereid ka teiste Euroopa riikide advokaadibüroodes ja seega suudame aidata kliente ka piiriüleste tehingute või vaidluste korral. 

Pakume õigusabi eesti, inglise, soome ja vene keeles. 

Juhul, kui Teil on küsimusi või soovite täiendavat informatsiooni, siis kindlasti võtke meiega ühendust.